Wypożyczalnia Samochodów Bielsko-Biała Cennik

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała Opel Corsa

Opel Corsa – Hatchback, Diesel

1-3 dni: 89zł/doba
4-14 dni: 75zł/doba
15-29 dni: 60zł/doba

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała Renault Clio

Renault Clio – Kombi, Diesel

1-3 dni: 99zł/doba
4-14 dni: 85zł/doba
15-29 dni: 70zł/doba

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała Ford Focus

Ford Focus – Kombi, Diesel

1-3 dni: 119zł/doba
4-14 dni: 105zł/doba
15-29 dni: 90zł/doba

Ford Focus – Kombi, Diesel

1-3 dni: 129zł/doba
4-14 dni: 115zł/doba
15-29 dni: 100zł/doba

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała Skoda Octavia

Skoda Octavia – Hatchback, Benzyna

1-3 dni: 129zł/doba
4-14 dni: 115zł/doba
15-29 dni: 100zł/doba

VW Passat – Kombi, Diesel

1-3 dni: 159zł/doba
4-14 dni: 145zł/doba
15-29 dni: 130zł/doba

 

Informacje dodatkowe

Na etapie wynajmu w Bielsku-Białej, czyli odbioru samochodu wymagamy od Państwa następujących dokumentów:

  • Dowód osobisty
  • Aktualne prawo jazdy

Warunkiem wynajmu samochodu w Bielsko-Biała jest ukończone 21 lat, oraz posiadanie prawa jazdy kategorii B od minimum roku.

Wynajem auta Bielsko-Biała ceny ArtmoCar

Oferta ArtmoCar przedstawia ceny wypożyczenia samochodu w miejscowości Bielsko-Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna na doby i w oparciu o model długoterminowy.

W swojej ofercie posiadamy kompaktowe hatchbacki, luksusowe sedany jak i auta typu kombi. Decydując się na auto z naszej wypożyczalni w Bielsko-Biała masz gwarancję perfekcyjnego stanu technicznego oraz braku dodatkowych ukrytych kosztów.

Prowadzimy wynajem samochodów krótko terminowy, jak i długo terminowy. Dla firm jak i osób prywatnych wynajmujących samochód w Bielsko-Biała na dłuższy okres czasu istnieje możliwość negocjowania ceny.
W naszej ofercie posiadamy samochody na każdą kieszeń. Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 70 zł brutto za dzień.

Wygoda i bezpieczeństwo

Posiadanie własnego samochodu to niesamowity komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niemu można mieć niemalże pewność, że przy odpowiedniej organizacji wszędzie zdążymy na czas i nikt nie będzie musiał na nas czekać. Własny pojazd sprawia w Bielsko-Biała, że nie jesteśmy od niczego zależni. Nie musimy sprawdzać rozkładów jazdy komunikacji miejskiej, ani wychodzić z domu 10 minut wcześniej z obawy, że autobus przyjedzie szybciej.

Komfort posiadania samochodu w Bielsko-Biała pozwala nam wyjechać kiedy chcemy i dojechać dokładnie tam, gdzie potrzebujemy. Każdy, kto choć raz rozsmakował się w tym luksusie, raczej niechętnie z niego zrezygnuje na rzecz pieszych wędrówek lub dojazdów autobusem lub tramwajem. Posiadanie auta w Bielsku-Białej wiąże się jednak z wieloma obowiązkami i opłatami. Pierwszą, najbardziej obciążającą, ale i kluczową kwestią jest sam zakup samochodu. Ceny nowych aut są bardzo wysokie, a pojazdy używane w dobrym stanie także mogą stanowić dla niektórych bardzo duże obciążenie finansowe. Kolejną ważną kwestią jest pokrycie kosztów obowiązkowego ubezpieczenia oraz ewentualnych napraw, co dodatkowo obciąża nasz domowy budżet. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na tak duży jednorazowy wydatek, dlatego też coraz popularniejszy staje się wynajem samochodów. Jest to bardzo korzystna opcja nie tylko dla osób z Bielska-Białej, których nie stać na własne auto. Takie rozwiązanie może się okazać bardzo dobre także dla tych, którzy nie potrzebują suta codziennie, a np. raz w tygodniu. W takiej sytuacji wypożyczenie samochodu wydaje się bardzo rozsądnym pomysłem.

Pozytywne aspekty wypożyczenia samochodu Bielsko-Biała

Popularność wypożyczalni samochodowych z Bielska-Białej w ostatnim czasie znacznie wzrosła, co ma swoje solidne uzasadnienie. W wielu przypadkach to się po prostu opłaca! W związku z tym, że salonów, w których można wypożyczyć auto jest coraz więcej, nie trzeba zbyt długo zastanawiać się, gdzie szukać dobrego samochodu. Dodatkowym pomocnym narzędziem są oczywiście strony internetowe, na których można zapoznać się z ofertami różnych wypożyczalni. Sam proces wypożyczenia samochodu również jest dość prosty i nie wymaga zbyt dużego zaangażowania klienta. Salony starają się, by odbywało się to szybko, bezpiecznie i z jak najmniejszą ilością zbędnych formalności. Oferty wypożyczalni samochodowych w Bielsko-Biała są mocno zróżnicowane zarówno w kwestii modelu, wieku oraz ceny aut.

Duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są zarówno niewielkie pojazdy miejskie, jak i bardziej luksusowe marki. W przypadku konieczności wynajmu w mieście Bielsko-Biała większego modelu, np. auta dostawczego do transportu mebli podczas przeprowadzki, również jest to możliwe. Wynajem auta nie wiąże się obecnie ze zbyt dużymi wydatkami. Większość modeli jest dostępna w całkiem przystępnych cenach, co sprawia, że coraz więcej osób może sobie pozwolić na okazjonalne wypożyczenie samochodu. W zależności od potrzeb w salonie ustala się okres wynajmu, cenę oraz wybrany model auta. Bardzo popularne stało się ostatnio w miejscowości Bielsko-Biała wypożyczanie pojazdu na wyjazdach. Dzięki skorzystaniu z takiego rozwiązania można swobodnie zwiedzać i przemieszczać się podczas wycieczki w odległym miejscu, do którego trzeba dotrzeć np. samolotem.

Kolejną zaletą wypożyczania samochodów w Bielsko-Biała jest gwarancja, że wypożyczone auto jest w dobrym stanie technicznym. Jest to szczególnie ważne, gdy mamy przed sobą do pokonania dłuższą trasę. Będąc klientem wypożyczalni nie trzeba się martwić o ważność przeglądów ani naprawę auta. O wszystko troszczy się właściciel salonu. W razie nagłej usterki zawsze można zgłosić się po pomoc do pracowników wypożyczalni. Usługa pomocy technicznej jest zazwyczaj dostępna całodobowo. Co więcej, w przypadku awarii wynajętego auta, klient z Bielska-Białej może zawsze liczyć na to, że zostanie mu dostarczony inny pojazd z tego samego salonu. Jak sugeruje powyższa lista zalet korzystania z wypożyczalni, naprawdę warto rozważyć opcję wynajmu zamiast zakupu nowego auta.

Informacje jakie potrzebujemy w celu szybkiej weryfikacji:
• Model samochodu
• Data wypożyczenia
• Okres najmu

Informacje dodatkowe:
• Ceny podane na stronie są cenami do zapłaty (Brutto)
• Brak opłaty przygotowawczej
• Nie wymagamy karty kredytowej